28 Haziran 2011 Salı

4480 Yatay Alüminyum Mağaza Dekorasyon ve Raf Sistemleri

4480 Alüminyum Raf Sistemleri
www.eserraf.com | 4480 Alm.


4480 Yatay Alüminyum Mağaza Dekorasyon Sistemleri
     Montajı kolay, şık ve zarif görünümü olan yatay alüminyum raf sistemidir. 4480 yatay alüminyumda kullanılan 2 tip alüminyum profil çeşidi mevcuttur. Bunlardan ilki en üstte bulunan sonlandırıcı olacak adlandırdığımız alüminyum, ikincisi ise 10 cm genişliğinde tırnakların birbirlerine geçmesi ile istenilen ebatlarda uygulanabilen alüminyumdur. 10 cm genişliğindeki alüminyum,  ahşap bir zemine üzerinde bulunan deliklerden vida sıkılarak montajı yapılır. 4480 Alüminyum raf sisteminde montaja en alttan başlanır. Alüminyumların vidalanarak ve üzerindeki tırnakların birbirine geçmesi ile son kapamaya kadar devam edilir. Aksesuar bağlantı ve askı aparatı, raf kolu, lazer kesim raf kolu çeşitlerini internet adresimizden www.eserraf.com veya ürün ile ilgili sorularınızı info@eserraf.com mail adresimize yazabilir. 212 5671217 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.   
          Alüminyum eleksol kaplı olarak teslim edilir. Raf kolları ve aparatları üzerlerinde alüminyumun çizilmesini önlemek amacıyla etiket bulunur. Cam raf kolları, ahşap raf kolları ve tek tek asılarak kullanılabilen bastonlar ile farklı tasarımlar elde edilebilir.
     
     Kullanım amacına göre duvarın belirli bir kısmına istenilen ebat ve boylarda uygulanabileceği gibi, tüm duvara da uygulanabilir. Genellikle ahşap zemine uygulanması tavsiye edilmektedir. 4480 alüminyum raf sistemi 10 cm ebadında ve istenilen boylarda temin edilir. Alüminyum ürün teslim süresi stok ve sipariş adedine bağlı olarak değişmekle birlikte takribi 1-2 gündür.

www.eserraf.com

1 yorum: